Barclays Prague FC

Barclays Prague FC 3 - 3 Airconquest F.F.C.

Na první zápas našeho týmu se nás sešlo 9.Stím,že já(Losos) jsem musel schánět další 3 hráče(Mates,Temelíňák a Gembler)Všem děkuju....

Takže hráli jsme v sestavě....Honza P.(30.Ondra Ch.)-Temelíňák,Gembler,Mates-Tomáš,Rosťa,Roubič-Losos

Soupeř nemohl ani střídat,páč na zápas dorazil přesně v 6 takže to bylo naše hodně velké plus.

Ale teď už k samotnému zápasu...

Začali sme aktivně a už ve 4.minutě sme se dočkali gólu po akci ze který nejdřív myslím,že Tomáš nastřelil obránce od toho se to odrazilo k Lososovi a ten levačkou k tyči otevřel skóre.A už v 10.minutě sme přidali další gól a to znovu Losos když se dostal až k brankáři na druhé straně mu nabíhal Tomasso,ale Losos přehodil gólmana a bylo to 2-0!!A to sme měli spoustu dalších šancí Tomasso měl velmi dobrou střeleckou pozici,ale prováhal možnost ke střele.O chvilku později Roubič tak,tak že se mu nepovedlo tečovat balón a přidat další gól!Jenže na konci poločasu soupeř z nemožného úhlu snížil skóre!Když náš gólman vyběhl a hráč s číslem 10 zakončil do naší sítě 2-1!!Po změně stran sme znovu skórovali a to již potřetí Losos a to když bylo před bránou soupeře asi 2 nebo 3 hráči soupeře a i přesto zajkončil k tyči a bylo to 3-1!Už to vypadalo nadějně,ale pak soupeř začal hrát a vytvořil si pár dobrých nadějí!Hned o chvilku později bylo znovu sníženo když z nabíhaného balónu a bylo znovu sníženo 3-2!Pak sme se hlavně soustředili na obranu!Což se nám bohužel nevyplatilo a po rohovém kopu,když Tomáš neuhlídal jediného hráče bez čísla bylo vyrovnáno 3-3!Já myslel,že se zblázním.Pak znovu Roubič promáchl!Pak soupeři z Airconquestu začali tlačit a měli sme chvílema víc štěstí než rozumu.V poslední vteřině zápasu Losos vystřelil a trefil tyč(jak jinak) a od té se to odrazilo do druhé tyče(překvapivě)!A byl konec zápasu.Bohužel to byla celkem smolná remíza.

+-Velký plus bylo to že to byl náš první zápas a hráli sme skvěle.A pak že soupeř nestřídal a my ano.

- Že kdyby soupeři z Airconquestu netrefovali z 90% naše obránce dopadlo by to jinak!

Honza P.(8)-Předvedl se skvěle,zachytal výtečně podržel tým!!

Ondra Ch.(6)-Zachytal dobře,ale podle týmu hrál líp v obraně.Byl takřka všude!!

Mates(6,5)-Jeho výkon byl dobrý zahrál to co obvykle!Spokojenost!

Teme(7)-Super práce na stoperovi občas trochu váhání,ale jinak solidní kus práce!

Gembler(7)-Skvělá hra tělem.Občas nějákej ten šlapák,ale jinak bez něj by obrana nefungovala

Rosťa(5,5)-Na něho zahrál maximum,myslím že překvapil!Sem mile překvapen!!

Roubič(6)-Zahrál parádně,jen škoda těch promáchnutých balónů.Ale jinak SUPER!

Tomáš(7,5)-Skvěle kličkoval,občas čekal moc dlouho s přihrávkou,ale jinak hrál fantasticky!

Losos(8)-Dal tři góly,snažil se.Ke konci už nemohl.Chytali ho křeče.Ale jinak odvedl kus práce.

Hráč zápasu(Byl zvolen podle vás!)...Losos za 3 vstřelené góly....Ale kus práce odvedl celý tým!!!