Barclays Prague FC

Barclays Prague Fc 3 - 4 Kenguru FC "B"

Bohužel druhý zápas už nám nevyšel.A možná,že je to i dobře po té euforii z prvního zápasu určitě!!Kenguru nás přehrálo ve hře dopředu což se ukázalo důležité!

V prvním poločase,jako první zahrozil Temelín když po krásném rohu naštěstí přestřelil branku!!Ufff…První do vedení jsem šli My!A to okolo 10.minuty Peter centroval přes brankáře ten nedoskočil jeho centr a Losos se štěstím levačkou prostrčil balón mezi nohama gólmana!!Ale odpověd byla hodně rychlá!Bohužel!Temelín vystřeli balón se zamotal našim obráncům pod nohy a Roubič ve snaze balón odkopnout nastřelil Marka a od toho šel balón za naší brankovou čáru!!1-1!Ale my jsme stihli do poločasu zase vést a to znovu po přihrávce Petera a Losos jen obstřelil gólmana Kenguru a bylo to 2-1!Poločas skončil teda 2-1 pro nás!!!

2.poločas začali aktivně domácí Kenguru a dočkali se zaslouženého gólu když po autovém vhazování dotlačil do slova a do písmene balón za čáru Temelíňák!!Ale my jsme šli znovu do vedení a to znovu potřetí akce jak přes kopírák Petr přihrává a Losos zakončuje do prázdné brány!!3-2!Ovšem to bylo naše poslední slovo!!Pak vzali inicitivu do svých rukou hráči Kenguru a 2 góly a vedli 4-3!Což byl i konečný výsledek poslední naší šanci spáli Petr když nedokázal přehodil gólmana!!A byl konec….

Honza P. ( 3 ): Měl velké štěstí, na lajně byl famózní, ale míče vzduchem...to byla slabina dnes celého týmu a brankář v tom nepomohl

Peter ( 5 ): Skoro se nedostal do hry, byl dobře obsazován, ale i přesto nacentroval na 2 góly..

Tomáš B. ( 4,5 ): Byl aktivní, přihrával, rozehrával,centroval, ale nic z toho..

Dan ( 4 ): Ve vzduchu naprosto jistý, neprošel přes něj míč, ale jakmile došlo ke hře na zemi, tak přišel totální výpadek fotbalovosti.

Marek P. ( 5 ): Hrál důrazně do těla, ale díky své malé výšce prohrával v tomto zápase klíčové hlavičky.

Rosťa ( 3 ): Rosťo, chce to důraz...a větší klid a přehled s míčem....

Ondra Ch ( 4 ): Průměr...uhrál toho asi stejně co pokazil...měl by více využívat své výšky...

Losos ( 7 ): Pan střelec...jinak se nedá hodnotit bilance 2 zápasy / 6 gólů...zase dřel pro tým a byl tahounem - správný kapitán.

Roubič ( 6,5 ): Neodustil si drobné chybičky, ale byla v něm obrovská opora zadních řad...ve vzduchu skoro nepřekonatelný a jakojediný bek měl i dobrou rozehrávku!!!

A krásnej dámskej doprovod je za 10...:-D

Hvězda zápasu: Vzadu Roubič - jak už jsem říkal...největší opora zadních řad...Vepředu Losos - nebylo aktovnějšího hráče směrem dopředu...!

Report psal Losos a hodnocení Temelíňák!