Barclays Prague FC

Mamutti Cup 2008

 

Učinkování týmu FC Bong na turnaji Mamutti Cup


Tým Barclays Prague FC pod názven FC Bong navštivil turnaj Mamutti Cup 2008 ve Vonoklasech.

Cesta na místo určení byla CELKEM hektická, ale nakonec jsem vše zvládli!Sraz v Černošicích byl v 11 00 velitelského času!V Černošicích se sešla tato sestava-Losos, Temelín, Mates, Marek Fí´da, Honza P., Ašky, Milan.Čekalo se zda pojedou s Námi BUSem i Roubič s Rosťou, ale Ty nakonec zvolili cestu s Martinovým tátou a dorazili autem až na místo, kde už čekla i Saidlič, kterého přivezl také Jeho táta.Hned když jsme přišli našli jsme si místo a rozložili „útočiště“, které nakonec bylo opravdu útočiště, ale o tom později.

Na první zapas jsme čekali přibližně 2 hodiny to už byly i rozložené stany.


FC Bong 1 – 0 Slunečná

Úvod Nám vyšel skvěle ikdyž jsme se natrápili na jediný gól zápasu, který nakonec vsítil Marek.Po přihrávce Lososa!Pak Nás Slunečná párkrtá potrápila, ale gól dát nedokázala a tak si FC Bong připsal 3 body.A skvělý úvod byl na svetě!


Před druhým zápas jsme pečlivě sledovali soupeře a Jejich výsledky.


FC Bong 0 – 4 G-Servis

Do tohoto zápasu jsme již nastoupili s novou posilou Michalem Dekastellem a bylo to znát i přesto, že jsme prohráli 0 – 4.Michal byl pro Náš tým ohromný přínos!


FC Bong 1 – 4 Vonoklasy „A“

Tenhle zápas byl v celku rychlém tempu,ale Vonoklasy už ve 4 minutě vedli 3 – 0 a my jsme se báli, aby z toho nebyl debakl, ale nakonec jsme byli celkem vyrovnaný soupeř!Do zápasu nastoupil i Michalův brácha Patrik, který vsítil Vonoklasům jediný gól.


FC Bong 0 – 1 Chroustova Lokomotiva

Zápas byl vyrovnaný, ale nakonec se štěstí přiklonilo na stranu soupeře a ten rozhodl, že budeme muset bojovat o postup.


FC Bong 1 – 1 FC Kolotouš

FC Bong byl v tomto zápasu dá se říct o něco lepší!Patrik vstřelil svůj 2. turnajový gól a byly jsme krůček od postupu, ale přesně 2. minuty do konce vstřelil striker Kolotouše gól a poslal Nás do útěchy.:-(


Náš vyjímečný večer :-!

Večer se začínal rozjíždět s flaškou Ferneta a Slivovice.

Hlavní postavy byli asi Patrik a Losos a už to jelo!Nejdřív Fernet a pak přišla na řadu Slivovice po které byly Losos a Patrik úplně mimo a neveděli o sobě!Jenže tohle byl dá se říct teprve začátek!Přišli do bufetu a tam seděli hráči Vonoklas a už to jelo od znova!!!Hráči Vonoklas začali objednávak panáky Zelený,Vodky a Jablíčka a bylo zaděláno!!:D!!Pro Losose tohle skončilo „už“ ve 2 ráno, ale Patrik jel spolu s dalšími dál!Ráno se všichni probudili a čekalo je nemilé překvapení!Napršelo Nám do stanu, takže všechny věci byli promáčené nebylo jediné suché věci a ještě ke všemu všichni měli kocovinu, jak blázen a Losos to schytal asi nejvíc...Ale jinak to bylo fajnec!!:D


Měli jsme hrát útěchu, ale soupeř 1. WC se nedostavil, tak jsme kontumačně vyhráli 6 - 0!Další zápas Útěchy se hrál ve stylu nájezdů a to jsme zvládly bravurně a vyhráli 3 – 0!!Měli jsme hrát finále, ale kvůli tomu, že BUS jel ve 12 00 a pak až v 16 00, tak jsme se finále nezúčastnili!!


Na závěr chci VŠEM poděkovat za účast a hlavně zdraví játra!!Picc Losos.